city skyline

  День Соборності України у Чуньківському НВК


  День Соборності України у Чуньківському НВК

   Велична і свята, моя ти Україно,
  Лише тобі карать нас і судить
  Нам берегти тебе, Соборну і єдину
  І нам твою історію творить!
  День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято     – День Соборності України.         
          День Соборності і Свободи України – це день, який консолідує суспільство, зміцнює і єднає народ, утверджує ідеали свободи і демократії, виховує в громадян почуття національної гідності. Це велике державне свято символізує єдність українських земель, нагадує всім нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України. У нас – єдина, суверенна держава, а всі ми – представники єдиного українського народу, незалежно від поглядів і переконань!
  Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо всі розуміють, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.
  У Чуньківському НВК (директор Марія Василівна Бузинська) відбулася літературно-музична композиція «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».
  Приємно відзначити, що під час свята школярі разом зі своїми наставниками зуміли не лише показати красу українського слова, а й донести до слухачів дух патріотизму та гордості за  український народ, якому долею судилося пройти тернистий шлях. А пісні у виконанні Владислава С
  Слюсара та Наталії Олару нікого з присутніх не залишили байдужими, бо саме через пісню розкривається душа народу.
  Тому ми й надалі повинні докладати максимум зусиль для того, щоб мати достойне майбутнє, своїми добрими справами возвеличувати і зміцнювати нашу державу.

  День Соборності України у Чуньківському НВК

     скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • День Соборності України у Баламутівському НВК
 • День Гідності та Свободи у Чуньківському НВК
 • Свято "Душа тремтить, коли лунає пісня" у Товтрівській ЗОШ
 • День вишиванки у Дорошовецькому НВК