city skyline

  Тиждень безпеки у Заставнівській ЗОШ


  Тиждень безпеки у Заставнівській ЗОШ

   На виконання наказу по школі № 182а від 08.11.2016 р. „Про організацію проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в школі”, з метою проведення цілеспрямованої роботи з учнівською молоддю щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини в школі та профорієнтаційної роботи з старшокласниками проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  з 09 по 16.11.2016 р.
  1. Проведена серія передач по шкільній радіотрансляційній мережі під рубрикою «Це повинен  знати кожен» під керівництвом вчителя основ здоров’я Дробчак Л.Є.
  2. Проведені бесіди з учнями на теми:  «Правила користування побутовими, газо- та електроприладами», «Що робити під час пожежі в квартирі», «Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів», години спілкування з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру: „Вогонь – друг, вогонь – ворог”  4-Б кл. (Спісак С.С.); «Небезпека у побуті» 2-А (Ткач Т.І.); «Правила експлуатації побутових, газо- та електроприладів» 5-А кл.(Мігалескул О.В.); „Курити чи ні?” 9-А кл. (Коломієць Л.І.), „Безпека в побуті – запорука здорового способу життя” 5-А кл.(Гуштик О.І.); „Твоє здоров’я у твоїх руках” 6-А кл. (Романишина С.В.), «20 листопада – Міжнародний день відмови від паління» 7-А (Хортюк Г.Т.) тощо.
  3.    Оформлена виставка плакатів на тему «Здоров’я – це скарб. Бережи його!»,  
  «Безпека життєдіяльності», «Пожежна безпека», «Безпечна поведінка на канікулах», «Коли електроприлади бувають небезпечні», «Правила безпеки»» тощо.   
  4.Учні 4-Б кл. (Спісак С.С.) працюють над колективним  проектом «Безпека
  мого життя»
            5. У 4-А (Семенюк О.В.), 2-А (Ткач Т.І.), 2-Б (Лаб’юк Т.Д.) класах оформлені нові куточки безпеки, у деяких класах поновлені куточки  «Безпека в побуті», «Правила поведінки з газо-, електроприладами», «Правила дорожнього руху» тощо.
           6. У 8, 7, 6-их класах проведено батьківські збори, на яких класні керівники Матейчук В.Й., Самборська Г.І., Лашта С.Д., Романишина С.В. проводили з батьками бесіду щодо профілактики побутового травматизму серед  учнівської молоді.
          7. Проведено день цивільного захисту ( евакуація на випадок виникнення пожежі).
          8. 11.11 у 9 класі проведений відкритий урок «Безпека людини і право» (вч. Дробчак Л.Є.)

                                          
  Директор школи:                          Бачинська Н.А.

  Тиждень безпеки у Заставнівській ЗОШ

   

  Тиждень безпеки у Заставнівській ЗОШ

   

  Тиждень безпеки у Заставнівській ЗОШ

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Тиждень основ з БЖД в Кулівецькому НВК
 • ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В БАЛАМУТІВСЬКОМУ НВК
 • Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Кадубовецькій ЗОШ