city skyline

  Тиждень основ з БЖД в Кулівецькому НВК


  Тиждень основ з БЖД в Кулівецькому НВК

      З метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травмування дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій,  у Кулівецькому НВК організовано   та проведено  з  09  по 16 листопада  2016 року Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
        Протягом тижня були проведені такі заходи:
       Заняття з безпеки життєдіяльності «Небезпека від пустощів з вогнем» у дошкільні групі.
       Міні-лекторії під рубрикою «Це повинен знати кожен»: правила користування електроприладами, предметами побутової хімії та піротехнічними засобами,  твоя поведінка під час пожежі.
         Уроки з основ здоров’я: «Харчування і здоров’я», «Правила безпечної поведінки на вулиці», «Захворювання органів дихання. Паління – загроза для здоров’я».
        Виховні години під рубрикою «Твоя безпека – це твоя уважність»: правила експлуатації побутових нагрівальних електро-та газоприладів, вибухонебезпечні речовини, протипожежна безпека, правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
       Бесіди з безпеки життєдіяльності: «Якщо хочеш бути здоровим», «Дії дітей під час виникнення пожежі вдома».
       Перегляд мультфільмів: «Небезпечні знахідки», «Правила поведінки з електроприладами»; кінофільму «Обережно – їжа!», відеофільму «Витік побутового газу у житлових та адміністративних будівлях».
        Конкурси: малюнків  «Безпечне довкілля», колажів: «Будь уважним», «Правила безпеки», плакатів: «Коли електроприлади бувають небезпечні», «Твоя безпека залежить від тебе», аплікацій «Сам собі рятувальник», творів на тему: «Героїчна професія - рятувальник», стінгазет: «Безпечна поведінка на канікулах», дитячих робіт «Надзвичайні ситуації очима дітей».
        Відпрацювання дій учнів, постійного складу школи, відповідно до варіантів можливої обстановки на території школи у разі виникнення НС техногенного характеру.
        Практична робота «Перша допомога при травмуваннях».
   Виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе».
        Зустріч з провідним фахівцем заставнівського районного сектору УДСНС Блещуком Юрієм Анатолієвичем.

  Тиждень основ з БЖД в Кулівецькому НВК

   

  Тиждень основ з БЖД в Кулівецькому НВК

   

  Тиждень основ з БЖД в Кулівецькому НВК

     скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Тиждень безпеки у Заставнівській ЗОШ
 • ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В БАЛАМУТІВСЬКОМУ НВК