city skyline
» » Свято "Душа тремтить, коли лунає пісня" у Товтрівській ЗОШ
» » Свято "Душа тремтить, коли лунає пісня" у Товтрівській ЗОШ

  Свято "Душа тремтить, коли лунає пісня" у Товтрівській ЗОШ


  Свято "Душа тремтить, коли лунає пісня" у Товтрівській ЗОШ

                                                       Свято пісні в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
  «Хто любить свій народ, хто любить свою рідну мову, той любить, шанує й береже рідну пісню», - писав Іван Огієнко. Справді, без відданості й вірності Батьківщині й рідному слову неможливо осягнути велич і красу українських пісень. Адже тільки щира й добра людина здатна відчувати й любити ніжну мелодію гарячого серця, тонкий щем українського слова. Через пісню в нашу душу проникає часточка почуттів і думок наших предків, і це не дає нам забувати ні славного минулого, ні збайдужіти до прийдешнього. Пісня – це наш духовний скарб, через який забезпечується зв'язок поколінь.
  Саме такі думки прагнули донести до своїх менших друзів учні 7 класу Товтрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під час свята «Душа тремтить, коли лунає пісня», що проводилось в рамках місячника національно-патріотичного виховання «Ми українці – єдина сім’я». Хлопці й дівчата разом з класним керівником Луник О. Г. прагнули ознайомити гостей заходу з історією нашої держави через українську пісню, пробудити національну свідомість, прагнення не залишатись байдужими до долі України, що дуже важливо для сьогодення.
  Під час свята школярі й учителі мали змогу насолодитися чудовими народними шедеврами патріотичного та ліричного настрою, послухати поезії, почерпнути цікаві факти з історії української культури. З презентацій та відео допитливі глядачі дізнавались про значення, розмаїття та мотиви українських народних пісень. Дівчата своїм щирим виконанням музичних творів перенесли всіх у квітучу й ніжну пору юності та краси. Чарівні звуки бандури у виконанні семикласниці пробуджували любов до землі, до національних святинь.
  Не забули діти згадати і про свою малу Батьківщину, де живуть веселі й талановиті люди. Серед них вирізняється постать Романа Пилиповича Вовчука, що прославив село «Піснею про Товтри», написаною в тандемі з самодіяльним поетом Дмитром Миколайовичем Бугайчуком.
  У кінці свята гості відчули, що пісня – це святий оберіг, який завжди потрібно цінувати, любити і збагачувати.  

  Свято "Душа тремтить, коли лунає пісня" у Товтрівській ЗОШ

   

  Свято "Душа тремтить, коли лунає пісня" у Товтрівській ЗОШ

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • «Славні хлопці-українці»
 • Міжнародний день рідної мови