city skyline

  Літній мовний табір у Горошовецькому НВК


  Літній мовний табір у Горошовецькому НВК

   

  З метою популяризації вивчення іноземної мови та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у навчальних закладах було організовано літні мовні табори. Горошовецький НВК також не залишився осторонь, на базі закладу було створено мовний табір «Rainbow», де діти мали можливість удосконалювати знання, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

   

  Учителі іноземної мови (Доскальчук Н.С., Білоус Н.В.) залучили до роботи у мовному таборі учнів 7, 8, 10-х класів. Робота в таборі тривала 5 днів з 30.06 по 03.06. 2016 де кожен день проходив цікаво та весело, діти перший день розпочали з відкриття табору, де були представлені назви загонів, девізи та привітання, і звичайно постери до кожної назви загону.

  За цей тиждень учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці і поглибити знання з культури та традицій англомовних країн.

  Підсумком роботи табору стало урочисте закриття на якому діти пригадали, за допомогою фото-презентації, найцікавіші моменти, також учні були нагороджені Сертифікатами, за активну участь у житті табору.

  Літні мовні табори потрібні для кожного, адже це можливість отримати досвід та мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови.

  Літній мовний табір у Горошовецькому НВК

   

  Літній мовний табір у Горошовецькому НВК

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Літній мовний табір, Веренчанка
 • Пришкільний літній мовний табір
 • Робота мовного табору продовжується в Баламутівському НВК
 • Тиждень англійської мови в Горошовецькому НВК
 • Літні мовні табори