city skyline

  З Україною в серці


  Травневий вечір підсумовує

  Напружений навчальний рік -

  Він є подією чудовою

  Для тих, хто зветься «випускник».

  З Україною в серці

  Щороку в Заставнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувається випускний бал, свято прощання з дитинством, прощання зі школою. Адже шкільні роки прекрасні і незабутні, вони в пам’яті кожної людини все її життя.

   

  Після урочистої ходи та покладання випускниками квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка в Палаці культури зібралися учителі, ветерани педагогічної праці, батьки, гості – усі, кому не байдужі події, які відбуваються у нашому місті.

  Першою привітала випускників директор школи Бачинська Н.А. із сюрпризом – виступом соліста обласної Чернівецької філармонії, лауреата премії ім. Назарія Яремчука В.Фісюка.

  Після урочистого вручення атестатів та нагород (золотих і срібних медалей, кубків кращим спортсменам, грошових премій від мера міста активним учасникам громадського життя школи) з вітальним словом виступив перший заступник голови райдержадміністрації Молдован В.М.

  Випускники висловили слова подяки учителям і батькам, пообіцяли в житті керуватися уроками людяності і порядності, з гордістю нести звання учня рідної школи і бути справжніми людьми.

  Пісню «Дивна квітка» у супроводі танцювального ансамблю «Мальви» виконала учениця 7 класу Пазюк Н., пісню «Три бажання» - Молдован Я., Троценко та Равлик О., молодша група виконала танець «Дитинство».

  Із благословенним батьківським напутнім словом звернулися до випускників батьки: Дронь В., Зарецька Г. Чорномиз Л. та Павельчук В..

  Рідні діти. Снаги вам і сили у світі
  Вам в дорогу сплели ми із трав ці вінки.
  Хай безхмарною буде життєва дорога
  І хай юності вашої квітнуть роки.
  Фінальна сцена, присвячена Україні, боротьбі за свободу і незалежність, пов’язана з роком англійської мови (діти співали на українській та англійській мові) завершилася святковим феєрверком під овації присутніх в залі.

   

  Все здолати потрібно вам буде не раз,

  Не впадайте у відчай, боріться!

  Йдіть сміливо! У добрий вам, випускники, час!

  Мрія кожного з вас – хай здійсниться.

   

  З Україною в серці

   

  З Україною в серці

   

  З Україною в серці

   

  З Україною в серці

   

  З Україною в серці

   

  З Україною в серці

  Микитей С.

   

  заступник директора школи

  з виховної роботи
   
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Останній дзвінок у Дорошовецькому НВК
 • Вечір зустрічі з випускниками
 • «Не за синіми високими горами ...»