city skyline
» » » Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році
» » » Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році

  Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році


  ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  Н А К А З

   

  16.12.2015                  м. Заставна                     №____

  Про проведення І етапу
  Всеукраїнського конкурсу-захисту
  науково-дослідницьких робіт
  учнів-членів Буковинської Малої
  академії наук учнівської молоді,
  членів наукових товариств, об’єднань
  у 2015/2016 навчальному році

  Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 22.09.2011 № 1099, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 24.03.2014 р. № 259 «Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України», Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА від 11.12.2015 № 547 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді,
  членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році» з метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу, розвитку наукової та дослідницько-експериментальної діяльності членів наукових товариств

   

  НАКАЗУЮ:

  1. 15 січня 2016 року провести І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів учнівських наукових товариств ( райметодкабінет - 1000год)

  2. Затвердити:

  2.1. Склад оргкомітету І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2015/2016 н. р. (Інформація додається).

  2.2. Склад журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2015/2016 н.р.

  2.3. Склад апеляційної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членівнаукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2015/2016 н.р.

  3. Керівникам ЗНЗ району, позашкільних навчальних закладів, керівникам секцій Заставнівського міжшкільного наукового товариства, керівнику Погорілівського шкільного наукового товариства (Пітик М. І.):

  3.1. Забезпечити участь школярів у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
  3.2. До 13 січня 2015 року подати науково-дослідницькі роботи оргкомітету І етапу для участі в конкурсі-захисті.

  4. Методичному кабінету відділу освіти райдержадміністрації:

  4.1. Забезпечити участь команди району у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

  4.2. До 23 січня 2016 року подати науково-дослідницькі роботи та документацію щодо результатів проведення І етапу конкурсу-захисту для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді (вул. Сторожинецька, 62, БМАНУМ).

  5. Наказ розмістити на інформаційному сайті відділу освіти Заставнівської райдержадміні-страції.

  6. Контроль за виконанням данного наказу залишаю за собою.

   

  Начальник відділу освітиМатейчук М. Г.

   

  Про проведення І етапу конкурсу [55,5 Kb] (cкачувань: 50)

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Наказ про підсумки олімпіад
 • Про проведення конкурсу-огляду учнівських наукових товариств
 • Про проведення І-ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства
 • Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2015/2016 н.р.
 • Про проведення районного конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»