city skyline
» » » Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році
» » » Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році

    Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році


    ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    ВІДДІЛ ОСВІТИ

    Н А К А З

     

    16.12.2015                  м. Заставна                     №____

    Про проведення І етапу
    Всеукраїнського конкурсу-захисту
    науково-дослідницьких робіт
    учнів-членів Буковинської Малої
    академії наук учнівської молоді,
    членів наукових товариств, об’єднань
    у 2015/2016 навчальному році

    Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 22.09.2011 № 1099, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 24.03.2014 р. № 259 «Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України», Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА від 11.12.2015 № 547 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді,
    членів наукових товариств, об’єднань у 2015/2016 навчальному році» з метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу, розвитку наукової та дослідницько-експериментальної діяльності членів наукових товариств

     

    НАКАЗУЮ:

    1. 15 січня 2016 року провести І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів учнівських наукових товариств ( райметодкабінет - 1000год)

    2. Затвердити:

    2.1. Склад оргкомітету І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2015/2016 н. р. (Інформація додається).

    2.2. Склад журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2015/2016 н.р.

    2.3. Склад апеляційної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членівнаукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді у 2015/2016 н.р.

    3. Керівникам ЗНЗ району, позашкільних навчальних закладів, керівникам секцій Заставнівського міжшкільного наукового товариства, керівнику Погорілівського шкільного наукового товариства (Пітик М. І.):

    3.1. Забезпечити участь школярів у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
    3.2. До 13 січня 2015 року подати науково-дослідницькі роботи оргкомітету І етапу для участі в конкурсі-захисті.

    4. Методичному кабінету відділу освіти райдержадміністрації:

    4.1. Забезпечити участь команди району у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

    4.2. До 23 січня 2016 року подати науково-дослідницькі роботи та документацію щодо результатів проведення І етапу конкурсу-захисту для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді (вул. Сторожинецька, 62, БМАНУМ).

    5. Наказ розмістити на інформаційному сайті відділу освіти Заставнівської райдержадміні-страції.

    6. Контроль за виконанням данного наказу залишаю за собою.

     

    Начальник відділу освітиМатейчук М. Г.

     

    Про проведення І етапу конкурсу [55,5 Kb] (cкачувань: 50)

    скачать dle 10.3фильмы бесплатно


    Похожі новини
  • Наказ про підсумки олімпіад
  • Про проведення конкурсу-огляду учнівських наукових товариств
  • Про проведення І-ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства
  • Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2015/2016 н.р.
  • Про проведення районного конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»