city skyline
» » » Про заходи безпеки під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят та організацію роботи щодо попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти району в зимовий період
» » » Про заходи безпеки під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят та організацію роботи щодо попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти району в зимовий період

  Про заходи безпеки під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят та організацію роботи щодо попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти району в зимовий період


  Заставнівська районнадержавна адміністрація

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

   

  Н А К А З

   

  01.12. 2015 м. Заставна №384

  Про заходи безпеки під час

  зимових канікул, новорічних

  та різдвяних свят та організацію

  роботи щодо попередження

  надзвичайних ситуацій в закладах

  освіти району в зимовий період

  На виконання Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.11.2001 за № 969/6160 (із змінами), Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 № 616, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.12.2001 за № 1093/6284 (із змінами),та наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.11.2015 №511 з метою організованого проведення зимових канікул, новорічних та різдвяних свят, посилення контролю за збереженням життя й здоров'я вихованців та учнів, попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти району під час зимового періоду

  НАКАЗУЮ:

  1.Керівникам ЗНЗ, ДНЗ та ПНЗ :

  1.1. Створити безпечні умови проведення новорічних та різдвяних свят, забезпечити громадський порядок під час проведення масових новорічних заходів, приділити особливу увагу дотриманню вимог протипожежної безпеки та охорони життя і здоров'я дітей від нещасних випадків.

  1.2. Покласти персональну відповідальність за належне проведення різдвяних та новорічних свят на керівників підвідомчих закладів та установ освіти району і та наказами по закладах освіти призначити відповідальних за збереження життя і здоров'я дітей під час проведення новорічних і різдвяних свят та екскурсійних поїздок.

  1.3. Вжити дієвих заходів щодо виконання законодавства в частині збереження життя і здоров'я дітей у період зимових канікул, під час новорічних різдвяних свят, зокрема з питань профілактики гострих респіраторних захворювань, дитячого дорожньо-транспортного травматизму, дотримання норм виробничої санітарії, пожежної безпеки, правил поведінки в громадських місцях у період розповсюдження епідемії грипу, поводження з незнайомими людьми та предметами, при користуванні громадським транспортом, перебування на льодяних поверхнях річок і водоймищ, при використанні піротехніки.

  1.4. До 15 грудня 2015 року провести інструктажі з безпеки життєдіяльності учнів та вихованців щодо безпеки життєдіяльності під час зимових канікул (про дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, про небезпеку перебування на льодяних поверхнях річок і водоймищ, при використанні піротехніки тощо) за затвердженими інструкціями та інструкції з техніки безпеки на період зимових канікул (додається до Наказу) з реєстрацією у відповідних журналах під особистий підпис.

  1.5. Під час проведення новорічних та різдвяних свят:

  1.5.1. До 18.12.2015, 24.12.2015 забезпечити приміщення святкових залів первинними засобами пожежогасіння (пісок, вогнегасники, вода тощо).

  1.5.2. Категорично заборонити використання феєрверків, петард,

  інших піротехнічних виробів, а також прикрас, що можуть загорітися.

  1.5.3.При організації екскурсій, туристичних подорожей дотримуватися вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 24.03.2006 № 237 «Про внесення змін до Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.06.2006 за № 660/12534, та листа Міністерства освіти і науки України від 27.04.2010 № 1/9-286 «Щодо організації екскурсійних поїздок».

  1.5.4.Забезпечити присутність медичних працівників під час проведення новорічних та різдвяних свят, перевірити наявність медикаментів у аптечках.

  1.6. До 11.12.2015 створити оперативні штаби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та оперативні групи для безпосереднього керівництва роботами під час надзвичайних ситуацій, розробити регламентїх роботи, а також у разі необхідності, цілодобове чергування відповідальних працівників.

  1.7. До 11.12.2015 розробити плани ліквідації надзвичайних ситуацій на об'єктах навчально-виробничої бази, енергетичного і газового господарства.

  1.8. До 04.12.2015 підготувати необхідний інвентар для забезпечення своєчасного прибирання прилеглих територій навчальних закладів в умовах сильних морозів, снігопадів, налипання снігу, снігових заметів, хуртовин, ожеледиці та при утворенні бурульок на дахах будівель.

  1.9 До 04.12.2015 провести позапланові інструктажі зі сторожами та черговими навчальних закладів з усіх питань безпеки життєдіяльності.

  1.10. У випадку надзвичайних ситуацій, вимушеного припинення занять у зв'язку із пониженням температури повітря, стихійним лихом, епідемічними захворюваннями відділ освіти райдержадміністрації (2-15-98,2-24-72).

  2. Наказ розмістити на інформаційному сайті відділу освіти райдержадміністрації.

  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

  Начальник відділу освіти Матейчук М. Г.

   
  Наказ [18,94 Kb] (cкачувань: 174)
  Інструкція до наказу [24,63 Kb] (cкачувань: 220)
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ
 • Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху
 • Про прийняття рішень опалювального сезону 2015-2016 років