city skyline
» » » Про проведення VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
» » » Про проведення VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  Про проведення VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


   ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  Н А К А З

   

  29.10.2015 м. Заставна №339

   

  Про проведення VІ Міжнародного

  мовно-літературного конкурсу

  учнівської та студентської

  молоді імені Тараса Шевченка

  На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 26.10.2015 року № 471 «Про проведення VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»та з метою сприяння вихованню в молодого покоління гордості за свій народ, любові до рідного краю; формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни ; виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу

   

  Н А К А З У Ю:

  1.Провести 10 листопада 2015 року І (шкільний) етап VІ Міжнародного мовно -літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (5-11кл.)

   

  2.Провести 12 грудня 2015 року о 10 годині на базі Заставнівської гімназії ІІ етап VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (5-11кл.)

   

  3.Затвердити:

  3.1.Склад організаційного комітету ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, додається.

  3.2.Склад журі ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, додається.

   

  4.Директору Заставнівської гімназії ( Мартинюк С.В.) забезпечити умови для проведення ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   

  5.Керівникам ЗНЗ

  5.1.Забезпечити участь учнів ЗНЗ у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

  5.2.Відповідальність за підбір та складання завдань для проведення І етапу Конкурсу покласти на учителів ЗНЗ.

  5.3.До 17 листопада 2015 року надіслати звіти про проведення І етапу, заявки на участь у ІІ етапі Конкурсу(м.Заставна вул. Гагаріна, 4, райметодкабінет).

   

  6.Методичному кабінету відділу освіти

  6.1.Забезпечити організацію та проведення ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

  6.2.До 15 грудня 2015 року підвести підсумки даного Конкурсу та надіслати звіти про проведення ІІ етапу Конкурсу та заявки на участь в ІІІ етапі Конкурсу на адресу Чернівецького ІППОЧО (вул. І.Франка, 20).

  6.3.Забезпечити явку команд, відповідно до заявок, на ІІІ етап Конкурсу.

   

  7. Наказ розмістити на сайті відділу освіти Заставнівської районної державної адміністрації.

   

  8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

   

   

   

   

   

  Начальник відділу освіти М.Матейчук

  Наказ [25,25 Kb] (cкачувань: 163)
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про проведення І-ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства
 • Про проведення ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
 • Про проведення районного конкурсу «БАЙТ» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
 • Про проведення районного конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»
 • Про проведення Мирний космос