city skyline
» » » Про проведення І-ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства
» » » Про проведення І-ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства

  Про проведення І-ІІ етапів Міжнародного конкурсу з українознавства


  ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  Н А К А З

  29 .10.2015 м. Заставна №340

  Про проведення І-ІІ етапів

  Міжнародного конкурсу

  з українознавства

  На виконання наказів Міністерства освіти і науки України «Про Міжнародний конкурс з українознавства» від 07.02.2007 № 91, Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 20.10.2015 р. № 448 «Про проведення конкурсу з українознавства» та з метою залучення учнівської молоді до пізнання України через індивідуально-пошукові форми, пропаганди сучасних досягнень науки про Україну та український народ; виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, любові та поваги до держави, історії, традицій, культури українського народу

   

  НАКАЗУЮ:

  1. Провести конкурс з українознавства в ЗНЗ району для учнів 8-11 класів: І-етап (шкільний) - листопад; ІІ- етап (районний) – 20 грудня 2015р.

  2. Затвердити:

  2.1. Склад організаційного комітету районного конкурсу з українознавства.

  2.2. Складжурі районного конкурсу з українознавства.

  3. Методичному кабінету відділу освіти :

  3.1. Забезпечити проведення І-ІІ етапів конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів упродовж листопада - грудня 2015 року відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з українознавства, розробленого Національним науково-дослідним інститутомукраїнознавства Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та згідно з рекомендаціями, поданими у збірнику конкурсних завдань з українознавства для учнів 8-11 класів (упорядники: Мінченко Т.А, Матіїшин Л.Б, Лакуста О.М, Дедов І.Н,Зюбак С.С.

  3.2. Передбачити необхідність копіювання завдань для відповідної кількості учасників конкурсу(за 1 годину до початку змагань).

  3.3. Проаналізувати результати шкільного, районного конкурсу та відзначити учнів - переможців і вчителів.

  3.4. Протягом 2015/2016 н.р. розглянути на засіданнях районних методичних об’єднань вчителів українознавства питання щодо організації роботи з обдарованою молоддю.

  3.5. До 25.12.2015 року надіслати до Інституту післядипломної педагогічної освіти наказ (копію) „Про підсумки проведення І, ІІ етапу конкурсу з українознавства” та заявки на участь у ІІІ етапі.

  3.6. Забезпечити участь команд школярів та членів журі у ІІІ етапі конкурсу.

  4. Директорам загальноосвітніх шкіл:

  4.1. Забезпечити належну організацію і проведення І етапу конкурсу, об’єктивність оцінювання робіт учасників відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з українознавства, розробленого Національним науково-дослідним інститутомукраїнознавства Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та згідно з рекомендаціями, поданими у збірнику конкурсних завдань з українознавства для учнів 8-11 класів.

  4.2. Забезпечити участь команд школярів та членів журі у ІІ етапі конкурсу з українознавства.

  4.3. Директору Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Бачинська Н.А.), створити належні умови для проведення ІІ етапу конкурсу з українознавства.

  4.4. Проаналізувати результати шкільного конкурсу з українознавства та відзначити учнів-переможців і вчителів - предметників.

  4.5. До 10.12.2015 р. надіслати до методкабінету відділу освіти звіти про проведення

  І етапу конкурсута заявки на участь у ІІ етапі конкурсу з українознавства.

  5. Наказ розмістити на інформаційному сайті відділу освіти.

  6. Контроль за виконанням даного наказузалишаю за собою.

    

  Начальник відділу освіти М.Матейчук

  Наказ [50,5 Kb] (cкачувань: 100)
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про проведення VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
 • Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у 2015/2016 навчальному році
 • Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2015/2016 н.р.
 • Про проведення ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
 • Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році