city skyline
» » » Про прийняття рішень опалювального сезону 2015-2016 років
» » » Про прийняття рішень опалювального сезону 2015-2016 років

  Про прийняття рішень опалювального сезону 2015-2016 років


  ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  Н А К А З

   

  12.10.2015 м. Заставна № 302

   

  Про прийняття рішень щодо початку

  опалювального сезону 2015- 2016 років

  узагальноосвітніх, дошкільних та

  позашкільних навчальних закладах

   

  На виконання розпорядження Заставнівської районної державної адміністрації від 09.10.2015р. № 253-р «Про прийняття рішень щодо початку опалювального сезону 2015 -2016 років унаселених пунктах району», у зв’язку з зниженням температури зовнішнього повітря в нічний час та очікуваним похолоданням

   

  НАКАЗУЮ:

   

  1. Керівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району:

  1) Забезпечити прийняття рішення про початок опалювального сезону 2015-2016 років відповідно до рішень виконкомів міської, селищної та сільських рад району, при зниженні середньодобової температури зовнішнього повітря +8 °С протягом трьох діб.

  2) Завершити всі роботи по підготовці ввірених закладів до опалювального сезону 2015-2016 навчального року, укомплектувати котельні кваліфікованими кадрами кочегарів (операторів), які мають дозвіл до роботи, видати необхідні накази та інструкції, провести всі необхідні інструктажі накази та забезпечити безперебійний і безпечний хід опалювального сезону.

  3) Забезпечити дотримання нормативної температури повітря у приміщеннях навчальних закладів, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

  4) Забезпечити щоденний моніторинг температурного режиму в приміщеннях, задіяних у навчально – виховному процесі та організації життєдіяльності вихованців закладу освіти.

  5) Вжити заходи щодо зменшення витрат електричної та теплової енергії, води, впровадження енергозберігаючих технологій, оснащення наявного житлового, навчально - виробничого фонду засобами регулювання споживання гарячої та холодної води, теплової енергії.

  6) Доукомплектувати ввірені заклади сантехнічними, електротехнічними матеріалами і обладнанням для оперативної ліквідації аварії в зимовий період, забезпечити їх надійне зберігання та охорону.

  7) Дотримуватися жорсткого контролю за охороною та раціональним і дбайливим використанням палива, витрачаючи їх суворо за призначенням, в межах встановлених граничних рівнів споживання.

  8) Забезпечити під час прийняття на роботу і в процесі роботи працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою, або там, де є потреба у професійному доборі, проведення спеціального навчання і перевірки знань відповідних нормативно - правових актів з охорони праці і протипожежної безпеки, збереження технологічного обладнання та матеріальних цінностей.

  9) Передбачити можливість зміни режиму роботи закладу освіти на випадок тривалого відключення електроенергії, аварійних ситуацій на системах опалення, забезпечити виконання вимог охорони праці та техніки пожежної та технічної безпеки.

  10) Взяти під особистий контроль роботу котелень закладу щодо дотримання теплового режиму.

  11) Інформаціюпро хід опалювального сезону 2014-2015 років надавати в господарську групу відділу освіти районної державної адміністрації щоденно за телефоном 2-23-44.

  1)Щомісячно надавати звіти до господарчої групи відділу: про використання електроенергії не пізніше 15 числа; про використання газу не пізніше 1 числа.

   

  2.Покласти персональну відповідальність на керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району за виконанням вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці в закладах освіти, забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці та навчання, належного функціонування котельного та технічного обладнання під час опалювального сезону 2015-2016 року.

  3. Начальнику господарської групи відділу Тютюннику І.М., посилити контроль застаном опалювального сезону 2015-2016 років в закладах освіти району.

   

  4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу Фисюк Л.С., тримати на постійному контролі стан розрахунків за спожиті енергоносії, виділення необхідних коштів для організації та проведення опалювального сезону, їх використанням.

   

  5. Даний наказ розмістити на сайті відділу освіти.

   

  6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

   

   

   

   

  Начальник відділу освіти М. Матейчук

  Про прийняття рішень опалювального сезону 2015-2016 років [46,5 Kb] (cкачувань: 42)скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про затвердження Заходів щодо підвищення рівня викладання української мови у загальноосвітніх навчальних закладах району
 • Про затвердження змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
 • Про проведення огляду закладів освіти району до початку нового 2015-2016 н.р. № 216 від 03 серпня 2015 року
 • Огляд навчально-виховних закладів району