city skyline
» » » Про проведення конкурсу "Ми - Патріоти України!" № 101 від 16.02.2016
» » » Про проведення конкурсу "Ми - Патріоти України!" № 101 від 16.02.2016

  Про проведення конкурсу "Ми - Патріоти України!" № 101 від 16.02.2016


  У К Р А Ї Н А

  Чернівецька область

  Заставнівська районна державна адміністрація

  відділ освіти

  59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88. тел.(03737) 2-15-98

  zastavna.osvita@gmail.com

   

  16.02.2016 р.                                                                                                    № 101


  Про проведення конкурсу

  "Ми - Патріоти України!"

   «Методичний портал» розробив та пропонує учням району долучитися до конкурсу «Ми патріоти України!»

  Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. До участі в конкурсі запрошуються учні 8-11 класів. Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі запитання з історії, , географії, мови та літератури України.

  Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями,"Методичний портал" вирішив запровадити конкурс, який покликаний ознайомити учасників з Україною. Адже наша Батьківщина - велика країна з безкрайніми полями, з великим містами, селами, чудовими, добрими людьми та з величною історією, яку можна з впевненістю вважати однією з найгероїчніших та найтрагічніших у світі.

  Конкурс відбувається під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?".

  Умови конкурсу

  • Включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання з історіїгеографіїмови та літератури України.
  • Конкурс відбувається в комп'ютеному класі навчального закладу чи в будь-якому іншому приміщенні ЗНЗ, який обладнаний комп'ютерами та під наглядом відповідальної особи. 
  • Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на цій сторінці в конкурсний день. На даний час за посиланням   http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-24-20    варто спробувати демонстраційну програму, яка продемонструє можливості програми та приклади роботи з завданнями. Спробувати програму потрібно обов'язково (на випадок, якщо щось буде не зрозуміло).
  • Конкурс платний. Вартість участі у конкурсі для кожного учасника від ЗНЗ коштує 10 грн. 

   

  • Конкурс проводиться в один етап  25 березня 2016 року.
  • До 12 березня 2016 року ЗНЗ необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою: zno.probne@gmail.com  Бланк заявки можна завантажити за посиланням:http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-22-20
  • Після отримання заявки, протягом трьох діб, на Вашу електронну адресу (з якої надійшла заявка) буде надіслано реквізити (номер картки ПриватБанку) для сплати коштів за участь у конкурсі.
  • Отримавши реквізити, необхідно протягом 3-х банківських днів здійснити перерахування коштів (з терміналу,  Приват24, чи іншим відомим Вам способом) та, відсканувавши чек, переслати його нам за тією ж адресою zno.probne@gmail.com, вказавши в темі листа, що це чек про оплату та назву ЗНЗ.
  • 25 березня 2016 року, в конкурсний день, необхідно зайти на наш сайт, на цю сторінку та завантажити архів у якому буде 2 файли для 8-9 та 10-11 класів, провести конкурс та відіслати нам файли зі звітами з комп'ютерів, на які були встановлені програми, попредньо заархівувавши їх.
  • Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінках нашого сайту не раніше 8 травня 2016 року.  

   

  Начальник відділу освіти:                                             Матейчук М.Г.

  Слободян Н.І.

  2-26-86
   
  Лист №101 від 16.02.2016 [25.63 Kb] (cкачувань: 42)
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Щодо участі у VI конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти
 • Про ІІІ Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас»
 • Про проведення конкурсу «Напиши листа собі 45-річному»
 • Про проведення районного конкурсу «БАЙТ» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
 • Про проведення районної виставки-конкурсу «Галерея мистецтв» серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району