city skyline

  Про звітність з питань безпеки життєдіяльності


  У К Р А Ї Н А

  ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  ЗАСТАВНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88. тел.(03737) 2-15-98 zastavna.osvita@gmail.com

   18 грудня 2015 р. № 911

   Керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів

   

  Про звітність з питань

  безпеки життєдіяльності

  На виконання п.7.5 рішення колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 27.03.2015 № 1/1, враховуючи вимоги наказу Міністерства освіти і науки від 02.08.2013 № 1063 «Про забезпечення своєчасного інформування Міністерства про надзвичайні події в установах та закладах освіти і науки», листа МОН України від 02.12.2015 № 1/9-581 «Про звітність з питань безпеки життєдіяльності» та листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.12.2015р. №01-31/3176, відділ освіти звертає увагу на своєчасне та достовірне подання інформації про випадки травматизму в закладах освіти району.

  Зазначаємо, що мають місце окремі факти порушення термінів інформування відділу освіти про випадки дитячого травматизму з боку керівників закладів освіти та існує певна розбіжність між обліком травматизму у навчальних закладах та лікувальних установах.

  Наголошуємо, що порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу у навчальних закладах, затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 №616 (зі змінами від 07.10.2013) «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах».

  Враховуючи зазначене вище, відділ освіти зобов’язує:

  - забезпечити термінове (впродовж 3-х годин) інформування відділу освіти про надзвичайні події в закладах, установах і організаціях освіти: випадки групового травматизму, травматизму із смертельними наслідками, випадки отруєння, пожежі, питання соціальної напруги серед учасників навчально-виховного процесу, які мають явні ознаки виходу на регіональний і

  державний рівень, загроза або вчинення терористичного акту, надзвичайні ситуації техногенного характеру, випадки травматизму учасників навчально-виховного процесу за тел. 2-15-98, 2-24-72 .

  упродовж 3-х годин/доби

  -направляти «Повідомлення про нещасний випадок» (додаток № 1), який стався з вихованцем, учнем навчально-виховного закладу за підписом керівника установи чи закладу освіти на електронну адресу у відділ освіти райдержадміністрації.

  не пізніше 3-х діб

  - реєструвати кожний нещасний випадок, який стався під час навчально-виховного процесу та невиробничого характеру в єдиному «Журналі реєстрації нещасних випадків, що сталися з вихованцями, учнями, студентами, курсантами, слухачами, аспірантами».

  негайно після отримання

  -аналізувати стан роботи із запобігання всім випадкам дитячого травматизму за підсумками півріччя і навчального року на нарадах при директорові, педрадах, раді закладу, батьківських зборах.

  до 10 липня

  до 10 грудня

  - стан виконання плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру (розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 980 «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру», наказ міністерства освіти і науки України від 22.01.2008 № 20 «Про затвердження першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на 2008 рік»).

  до 10 грудня

  -надавати щоквартальні узагальнені звіти про нещасні випадки у відділ освіти райдержадміністрації, (додатки № 2-5).

  щоквартально до

  10 квітня

  10 липня

  10 жовтня

  15 січня

  -надавати річні узагальнені звіти про нещасні випадки у відділ освіти райдержадміністрації (додатки № 2-5).

  щорічно до 15 січня

  -стан виконання галузевої програми забезпечення пожежної безпеки на 2012-2015 роки для навчальних закладів (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01.2012 № 1288 «Про затвердження галузевої програми забезпечення пожежної безпеки на 2012-2015 роки для навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації та форм власності»)

  до 15 січня

  Додатково просимо надавати щоквартально (у терміни подачі звітності про нещасні випадки) звіти про пожежі та наслідки від них на об’єктах освіти (додаток №6) та про дорожньо-транспортні пригоди, що трапились з вини водіїв підвідомчого транспорту (додаток №7).

  Додатки: на 8 арк.

  Додаток №1. Повідомлення про нещасний випадок (груповий / із

  смертельним наслідком).

  Додаток №2. Звіт про травматизм під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах.

  Додаток №3. Список травмованих учнів та вихованців під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах.

  Додаток № 4. Звіт про нещасні випадки невиробничого характеру.

  Додаток №5. Список нещасних випадків невиробничого характеру.

  Додаток №6. Звіт про пожежі та наслідки від них на об’єктах освіти.

  Додаток №7. Звіт про дорожньо-транспортні пригоди з вини водіїв

  підвідомчого транспорту.

   

  Начальник відділу освітиМатейчук М.Г.

   

  Молдован І.Д.

  2-24-72

   

   

  Лист+Додатки [41,48 Kb] (cкачувань: 114)

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про заходи безпеки під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят та організацію роботи щодо попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти району в зимовий період
 • Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху
 • Про проведення атестаційної експертизи Горошовецького навчально - виховного комплексу І- ІІІ ступенів
 • Про переліки навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році
 • ПОРЯДОК переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу