city skyline
» » » Про проведення традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки"Новорічна композиція"
» » » Про проведення традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки"Новорічна композиція"

  Про проведення традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки"Новорічна композиція"


  На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2015 рік, відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 16.11.2015 № 225, з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, Заставнівський районний еколого-натуралістичний центр дітей та юнацтва з 14 грудня 2015 по 10 січня 2016 року організовує традиційну щорічну новорічно-різдвяну виставку "Новорічна композиція".

  Приймаються роботи виконані учнями в довільній формі (не більше 2 експонатів від школи), які мають презентабельний вигляд, символізують новорічно-різдвяні свята до 14 грудня 2015 року. Обов’язкова етикетка, в якій зазначено: прізвище, ім'я, по-батькові, вік автора, назва роботи, повна назва і адреса гуртка та навчального закладу, прізвище керівника.

  Роботи подані на виставку повинні відповідати таким номінаціям:

  1) стилізована ялинка;

  2) новорічний букет;

  3) новорічна композиція;

  4) новорічний вінок;

  5) сюжетна композиція;

  6) новорічна картина чи колаж;

  7) новорічний подарунок;

  8) український сувенір.

  Автори найкращих робіт будуть відзначені грамотами і подяками Заставнівського відділу освіти, а їх роботи будуть направлені для участі у обласній виставці, що буде демонструватися в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 28). Кращі роботи із обласної виставки будуть відібрані для участі у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» та Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір»(м. Київ).

   

  Телефон для довідок: 2-23-31.

   

  Виставки"Новорічна композиція" [26,5 Kb] (cкачувань: 99)

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Для учасників районних та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригади) «Земля, наш спільний дім» та Всеукраїнського юнацького фестивалю
 • Про проведення XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
 • Про проведення районного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів
 • Таблиця заходів Еколого-натуралістичного центру дітей та юнацтва на 2015-2016 н.р.