city skyline
» » » Для учасників районних та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригади) «Земля, наш спільний дім» та Всеукраїнського юнацького фестивалю
» » » Для учасників районних та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригади) «Земля, наш спільний дім» та Всеукраїнського юнацького фестивалю

  Для учасників районних та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригади) «Земля, наш спільний дім» та Всеукраїнського юнацького фестивалю


  Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 11 листопада 2015 року № 220, повідомляємо про визначення тематики на 2016 рік для учасників районних та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригади) «Земля, наш спільний дім» та Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об‘єктиві натураліста». Заходи будуть проходити під наступним гаслом: «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів України».

  У 2015 році педагоги разом з вихованцями творчих учнівських об`єднань, приймаючи участь у Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля, наш спільнийдім» та Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об‘єктиві натураліста», змістовно розкрили тему «Охорона та збереження водних ресурсів України». Підготовлені ними відеофільми, світлини, виступи екологічних агітбригад та екологічних театрів спонукали дорослих звернути увагу на існуючі проблеми у водному господарстві країни.

  Не менше негараздів існує і в земельних питаннях: їх раціональному використанні, охороні та дбайливому ставленні до землі в Україні. Саме тому і було запропоновано висвітлити ці проблеми.

  Необхідно проводити відповідну екологічну освітню і виховну роботу серед підростаючого покоління та пересічного населення для формування у громадян екологічної свідомості та мислення. Виступи колективів екологічної просвіти та участь у Всеукраїнському юнацькомуфестивалі «В об`єктиві натураліста» за означеною темою будуть сприяти зусиллям з покращення стану ґрунтів, їх збереженню для нащадків.

  Запропоновані матеріали та рекомендації Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді допоможуть педагогам зорієнтувати школярів та молодь на найбільш вражаючі проблеми зі станом земель в Україні.

  Додаток на 5 арк.

   

   

  Директор Остапович С.М.

   

  2-3-31

   

   

  Агітбригада [72 Kb] (cкачувань: 108)

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про проведення традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки"Новорічна композиція"
 • Про проведення XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
 • Про підсумки четвертого та проведення п'ятого Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова»
 • Всеукраїнський урок екологічних знань
 • Таблиця заходів Еколого-натуралістичного центру дітей та юнацтва на 2015-2016 н.р.