city skyline
» » » Про проведення XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
» » » Про проведення XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

  Про проведення XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості


  У К Р А Ї Н А

  Чернівецька область

  Заставнівська районна державна адміністрація

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88. тел.(03737) 2-15-98 zastavna.osvita@gmail.com

  11.11. 2015 811

  Керівникам ЗНЗ р-ну

   

  Про проведення XV Всеукраїнського

  конкурсу учнівської творчості

  На виконання Указу Президента України від 22.03.2002 № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтва України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 № 585/529/875 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської молоді», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09.09.2003 року № 779/8100, листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 02.11.2014 № 2.1/10-754 «Про проведенняXIV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» та на виконання листа ІППО ЧО від 09.11.2015 №2/4-815 з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу області, XV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» проводиться з листопада 2015 року до 25 лютого 2016 року.

  Просимо забезпечити проведення І-ІІ етапів цих змагань у визначені Положенням строки (09.11.15-08.01.16).

  Зазначаємо, що творчі роботи переможців ІІ етапу конкурсу у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» (по 3 роботи з кожної номінації) у друкованому та електронному варіантах приймаються до 08 січня 2016 року за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. І.Франка,20, Інститут післядипломної педагогічної освіти, каб. 56, тел. (0372) 57-39-79, 095-3632-58-90; e-mail: cviten@i.ua

  До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему «Гуртуймося, Братове-українці! Лиш через терни шлях веде до зір» (В.Шовкошитний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.

  Творчі роботи з літератури за вибором автора можуть бути різноманітні за жанром.

  Поетичні доробки учнів подаються у довільній формі.

  Конкурсні роботи з історії мають носити дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо) та складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновку; списку використаних джерел і літератури в алфавітному порядку.

  До усіх творчих робіт (крім поезії) обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами.

  Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі, викладачі, керівники гуртків тощо.

  Текст творчої роботи з історії та літератури роздруковується на папері формату А4. Шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал полуторний. Обсяг 15-25 сторінок. Поля: ліве – 30мм, нижнє і верхнє – по 20мм, праве – 10 мм.

  Поетичні доробки учнів подаються у довільній формі.

  Додатки у вигляді фото чи малюнка бажано оформити в рамку.

  Роботи будуть оцінюватися відповідно до таких критеріїв:

  • проблемність, актуальність та новизна теми;
  • оригінальність постановки проблеми;
  • наявність джерел та літератури з проблеми;
  • стан наукової розробки теми (при цьому слід враховувати, чи досліджувалася вже обрана тема, чи достатньо забезпечена джерелами та інше);
  • структурування роботи;
  • здатність автора збирати, систематизувати й аналізувати джерела та літературу;
  • уміння висловлювати думку, робити висновки й узагальнення;
  • переконливість аргументації у роботі;
  • авторська позиція;
  • оформлення довідково-бібліографічного матеріалу;
  • грамотність поданого тексту, дотримання вимог правопису;
  • візуалізація поданого тексту (оформлення роботи).

  Наголошуємо, що разом з роботами конкурсантів необхідно надіслати заявку за формою, що додається, та супровідні документи, у яких чітко вказати прізвище, ім'я та по батькові учасника, дату його народження, домашню адресу, повну назву навчального закладу, клас, а також прізвище, ім'я, по батькові наставника, який підготував до участі у Конкурсі, ксерокопії паспортів або свідоцтв про народження учасників, відповідно оформлені довідки-подання та копії паспортів наставників (1, 2, 11 сторінки).

  Начальник відділу освіти Матейчук М. Г.

  З.М. Пазюк

  2-26-86

   
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про підсумки четвертого та проведення п'ятого Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова»
 • Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у 2015/2016 навчальному році
 • Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році
 • Про проведення Мирний космос
 • Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»