city skyline

  Щодо регіональних олімпіад з лінгвістики


  У К Р А Ї Н А

  Чернівецька область

  Заставнівська районна державна адміністрація

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88. тел.(03737) 2-15-98 zastavna.osvita@gmail.com

  11.11. 2015№ 812

  Керівникам ЗНЗ р-ну

  Щодо регіональних

  олімпіад з лінгвістики

  На виконання листа ІППО ЧО від 09.11.2015р. №2/4-814 «Щодо регіональних олімпіад з лінгвістики» відділ освіти Заставнівської РДА повідомляє, що Олімпіади з лінгвістики проводять у різних країнах світу ще з 1965 року, на міжнародному рівні – з 2003 року. В Україні перші олімпіади з лінгвістики було проведено в 2014 році у Києві та Харкові. У 2015 році за результатами другої відкритої київської олімпіади було відібрано команду, яка представляла Україну на міжнародній олімпіаді з лінгвістики в Болгарії, де українські школярі вибороли три медалі: золото, срібло і бронзу.

  З огляду на успішний виступ українських школярів на міжнародній олімпіаді у листопаді 2015 року передбачено проведення відкритих регіональних олімпіад з лінгвістики у чотирьох обласних центрах України:
  7 листопада – у Харкові; 21 листопада – у Львові, Чернівцях, Запоріжжі.

  Мета проведення олімпіад – відкрити для українських школярів таку галузь науки, як лінгвістика, показати її цікаві й несподівані аспекти, стимулювати всебічний інтелектуальний розвиток учасників.

  Регіональні олімпіади з лінгвістики проводитимуться місцевими оргкомітетами, перевірку робіт здійснюватиме журі, визначене оргкомітетом даного регіону. Централізована інформаційна підтримка олімпіад здійснюється на сайті ling.org.ua; координатор – Данило Мисак (danmysak@gmail.com).

  Для участі в олімпіаді запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від класу навчання (рекомендовано учні 8 – 11 класів).

  Участь в олімпіаді є добровільною і безкоштовною. Олімпіада складається з одного туру, який передбачає індивідуальну роботу учасників.

  Участь в олімпіаді не потребує спеціальних знань. З прикладами задач, які пропонують на лінгвістичних олімпіадах, можна ознайомитись на сайті олімпіади, зазначеному вище.

  Для участі в олімпіаді необхідно завчасно зареєструватися. Електронну реєстрацію проводять на сайті регіональної олімпіади (http://olimp.free-lib.com/) або на централізованому сайті олімпіади (https://ling.org.ua/).

  Переможці регіональних олімпіад матимуть можливість взяти участь у відкритій Київській олімпіаді з лінгвістики на початку 2016 року та у фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, яка відбудеться 9 квітня
  2016 р. у м. Вроцлав.

  Просимо довести цю інформацію до керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

  Регламент проведення регіональних олімпіад з лінгвістики
  у 2015/2016 навчальному році, наданий організаторами олімпіади, додається.

   

   

   

   

  Начальник відділу освітиМатейчук М. Г.

  З.М. Пазюк

  2-26-86

   
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
 • Про підсумки четвертого та проведення п'ятого Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова»
 • Про проведення конкурсу «Напиши листа собі 45-річному»
 • Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2015/2016 н.р.
 • Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус»