city skyline
» » » РІШЕННЯ колегії відділу освіти Заставнівської районної державної адміністрації
» » » РІШЕННЯ колегії відділу освіти Заставнівської районної державної адміністрації

  РІШЕННЯ колегії відділу освіти Заставнівської районної державної адміністрації


  Р І Ш Е Н Н Я

  колегії відділу освіти

  Заставнівської районної державної адміністрації

   

  30 жовтня 2015 року№ 3/3

   

  Про психолінгвістичні проблеми

  викладання іноземних мов у

  сучасній школі

   

  Заслухавши та обговоривши довідку «Про психолінгвістичні проблеми викладання іноземних мов у сучасній школі», колегія відділу освіти Заставнівської РДА

  ВИРІШИЛА:

  1.Інформацію про виконання рішення колегії «Про психолінгвістичні проблеми викладання іноземних мов у сучасній школі» взяти до уваги.

  2.Районному методичному кабінету відділу освіти:

  2.1.Продовжувати створювати організаційно-методичні передумови модернізації та використання інноваційних підходів до процесу викладання іноземних мов.

  2.2.Продовжувати запроваджувати передові перспективні технології навчання вчителів іноземних мов через активні форми роботи, практикувати проведення спеціальних тренінгів та семінарів з проблеми викладання усного мовлення.

  2.3.Проводити районні методичні об'єднання з використанням інтерактивних, інформаційних технологій, вдосконалювати форми засідань, практикувати захисти наукових проектів передового педагогічного досвіду вчителів.

  3.Керівникам ЗНЗ:

  3.1.До лютого 2016 року заслухати на педагогічних радах про психолінгвістичні проблеми викладання іноземних мов у сучасній школі, вжити відповідні заходи щодо його покращення.

  3.2.Сприяти забезпеченню кабінетів іноземних мов сучасними технічними засобами (аудіомагнітофонами для проведення аудіювання, комп'ютерами для системного використання комп'ютерних програм)

  3.3.Ініціювати проведення днів і тижнів іноземної мови.

  4.Вчителям іноземних мов:

  4.1.Постійно працювати над підвищенням фахового рівня та педагогічної майстерності, брати участь у літніх і зимових школах, онлайн-курсах для вчителів іноземних мов.

  4.2.У навчально-виховному процесі продовжувати застосовувати дитиноцентровані методи навчання (рольові ігри, роботу в парах, роботу в групах, проекти, презентації) та індивідуально-особистісний підхід, тобто диференційоване навчання.

  4.3.Продовжувати впроваджувати інноваційні підходи до навчаннящодо вдосконалення навиків усного мовлення через відвідування семінарів і тренінгів, проведення пришкільних літніх мовних таборів.

  4.4.Впроваджувати в практику вправи, спрямовані на розширення потенційного лексичного запасу та його активізацію, використовувати нові організаційні форми навчального процесу на основі інноваційних програм.

  4.5.Звести до мінімуму використання рідної мови на уроках іноземної мови відповідно до вимог навчальної програми з іноземних мов.

  4.6.Продовжувати приділяти особливу увагу розвитку непідготовленого мовлення учнів: як монологічного так і діалогічного - з метою вираження власної думки, свого ставлення до проблем, що обговорюються.

  5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти Матейчук М. Г.

  Голова колегії Матейчук М. Г.                                Секретар колегії Косар М. Ю.

   
  РІШЕННЯ колегії [31,5 Kb] (cкачувань: 51)
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Колегія відділу освіти Заставнівської РДА
 • Про участь в обласній конференції «Міжпредметні зв’язки в ході викладання суспільно- гуманітарних дисциплін»
 • Про проведення тренінгів з проблеми «Принципи та шляхи подолання труднощів при підготовці учнів до ЗНО з іноземної мови»
 • Про затвердження Заходів щодо підвищення рівня викладання української мови у загальноосвітніх навчальних закладах району