city skyline

  Про проведення Всукраїнського тижня права


  У К Р А Ї Н А

  Чернівецька область

  Заставнівська районна державна адміністрація

  ВІДДІЛ ОСВІТИ

  59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88. тел.(03737) 2-15-98 zastavna.osvita@gmail.com

  23.09. 2015 № 672

  Керівникам ЗНЗ р-ну

  Про проведення

  Всукраїнського тижня права

   

  Відповідно до розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 26 серпня2015 р. № 871-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права» в період з 7 по 12 грудня 2015 р. та на виконання листа ІППО ЧО від 22.09.2015 №2/4-677 відділ освіти Заставнівської РДА повідомляє про проведення Всеукраїнського тижня права, метою якого є привернення увагиякомога ширшого учнівського та студентського загалу доправа як одного із найбільших надбань людства, ознайомлення учнів та студентів з такими основоположними цінностямидемократичного суспільства як права, свободи та обов’язки людини і громадянина, повага до людської гідності, права дитини, правовий статус особи, справедливість, правомірна поведінка, позитивна і ретроспективнаюридична відповідальність,стереотипи та їх причини, дискримінація та її види, гендерна рівновага, ознайомлення з фунціонуючим в Україні державним механізмом реалізаціїта захисту прав людини, міжнародно-правовими актами в галузі прав людини та інституціями і органами, до компетенції якихвіднесені питання відновлення охоронюваних державоюпорушених прав людини і громадянина. Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на той факт, що правоосвітня і правовиховна роботане повинна обмежуватися рамкамитижня права, а повинна вестися комплексно, мати високе громадянське звучання з урахуванням того факту, що проти України ведетьсяросійська агресія, і тому боротьба за збереження української державності та всіляка допомога фронту – це конституційний обов’язоквсіх громадян України тапріоритетне завдання навчальних закладів.

  Надсилаємо Вам орієнтовний перелікзаходів, які рекомендуємо провести в рамках підготовки та проведення Всеукраїнського тижня права (Додаток 1).

  Просимо коротко інформувати РМКпро головні заплановані заходи щодо Всеукраїнського тижня права до 20 листорпада 2015 року на електронну адресу zorianapaziuk@ukr.net aбо zastavnarmk@ukrpost.ua.

  Начальник відділу освітиМатейчук М. Г.

  З.М. Пазюк

  2-26-86

  Про проведення Всукраїнського тижня права [48 Kb] (cкачувань: 79)

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про відзначення у 2015 році Дня захисника України
 • Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
 • Про проведення екскурсій до заповідника «Гетьманська столиця»
 • Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»
 • Всеукраїнський проект «Це - наше і це - твоє!»