city skyline

  Чайна церемонія в Чуньківському НВК


                      «Японці  говорять, що краще нічого не їсти три дні, ніж один день не пити чаю»

  Чайна церемонія в Чуньківському НВК

  Дивовижна і неоднозначна країна Японія. Географічне розташування групи островів і відокремленість від усього іншого світу створили особливу культуру всередині країни, традиції, які не змінюються тисячоліттями. 
  Згідно з планом проведення заходів, присвячених Року Японії в Україні для учнів Чуньківського НВК та в рамках акції «Відповідальність починається з мене» вчитель зарубіжної літератури Олару К.М. з учнями 7 класу підготували та провели виховний захід «Чайна церемонія».

  Чайна церемонія в Чуньківському НВК

  Під час заходу учні дізналися про чайну церемонію в Японії, що японське чаювання — це не просто традиція, це цілий ритуал, який люди осягають багато років у спеціальних школах. Сенс японського чаювання полягає, головним чином, не в дегустації напою — це більше схоже на медитацію і спробу віднайти гармонію не лише у собі, а й з іншими людьми.
  Отже, на прикладі японських традицій  діти прийшли до висновку, що багато чому люди з різних культур  могли б повчитися одне в одного – якщо тільки матимуть бажання зрозуміти одне одного.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • «Оригамі – один із видів японської майстерності» в Чуньківському НВК
 • «Україна – Японія: діалог культур» у Василівському НВК
 • Відзначення Року Японії у Кадубовецькій ЗОШ І - ІІІ ступенів
 • День Японії в Репужинецькому НВК
 • «Японія –культура ,традиції, національна свідомість»