city skyline

  «Україна – Японія: діалог культур» у Василівському НВК


  Не багато хто знає чому Японію називають "країною сонця що сходить", крім того, що це найбільш східна держава і вони перші на землі зустрічають сонце, так і сама назва країни японською, а так само їх національний прапор означає сонце. 
  Якщо мене хто–небудь запитає:
  «Яка вона – Японії душа?»
  Скажу, що схожа
  На квітучих вишень в ранкових горах.
  Ніжний аромат!
  (Моторі Норінага)
  З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.
  Японія відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Японці віддано зберігають передання і традиції предків. Кімоно і сакура стали вічними символами цієї країни. Сумнозвісна Японія білими журавликами – трагедією Хіросіми та Нагасакі. Японія однією з перших визнала незалежність нашої держави.

  У Василівському навчально–виховному комплексі учні активно та цікаво вивчають культуру, традиції та  побут цієї країни. Проводимо тематичниі заходи, зокрема конференції, семінари, круглі столи, виготовляють стінгазети, обмінюються цікавим матеріалом. Була презентована відео – презентація « Чим мене здивувала Японія », де йшла мова про національні риси характеру, національний одяг, взуття, національну зачіску, бойові мистецтва, ікебану, чайну церемонію та багато іншого.

  «Україна – Японія: діалог культур» у Василівському НВК

  Для дітей було дуже цікаво послухати каскад повідомлень під назвою « Україна – Японія: діалог культур », де ми разом з дітьми могли порівняти культуру Японії з нашою країною - Україною.
  Після усного журналу  провели вікторину по Японії. Також відбулася виставка малюнків  "Нев’януча квітка сакури”. А самі активні діти отримали подарунки.


   
   
   

   
   

   
   
   
   

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Відзначення Року Японії у Кадубовецькій ЗОШ І - ІІІ ступенів
 • Відзначення року Японії в Кулівецькому НВК
 • День Японії в Репужинецькому НВК
 • «Японія у XX-XXI ст.»
 • «Японія –культура ,традиції, національна свідомість»