city skyline

  ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ


  ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

   лютого у Дорошовецькому НВК відбувся традиційний Вечір зустрічі з випускниками. До  рідної  школи   із різних стежин завітали колишні  учні,  щоб  поспілкуватися,  згадати,  порівняти,  та зустрітися  із  незабутнім  дитинством  та  юністю.
  Вечір зустрічі розпочався із дзвоника, який скликав колишніх учнів  у рідні  класи, де вони знову відчули себе школярами. Усе було  як у  старі-добрі часи: щира  й  привітна перша вчителька, яка навчала  першої літери, усміхнена дітвора, заклопотані  вчителі.
  Свято спогадів і сподівань продовжилося в актовій залі, де також зібралися  випускники ювілейних років. Не обійшлося звичайно без жартів та розваг. Вихованці НВК вітали колишніх учнів  щирими словами, мелодійними піснями та запальними танцями.
  Як годиться, теплими словами та найкращими побажаннями зустріла колишніх випускників директор школи О.В. Кітар: « Ми пишаємося всіма, хто натхненно черпав знання в нашому храмі науки і, вийшовши із затишних кабінетів та гамірних коридорів, зберігає дитячий запал у своїх серцях; невтомною працею й інтелектуальним потенціалом стверджує велич України,  пише живі сторінки історії нашої школи».
  Багато  теплих, щирих, хвилюючих серце слів прозвучало з вуст учителів, які ще в далекі  70-80ті роки   уперше зустрілися зі своїми майбутніми учнями і повели їх у світ знань.
  Вдячністю була пронизана ювілейна зустріч випускників 1972року  випуску, які зустрілися через 45 років в рідній школі зі своєю першою вчителькою Осипенко Г.І.
        Випускники, учителі та учні школи  хвилиною мовчання вшанували  пам'ять учителів та однокласників, які вже ніколи не переступлять шкільного порогу, бо їхні душі відлетіли у вічність.
  Пройшли, пробігли роки… Але очі випускників не втратили веселих іскорок та блиску. І хоча у кожного своє життя,  по-своєму цікаве, насичене подіями, усім було що сказати про себе, про свої здобутки, здобутки своєї родини.  Одним словом, це був ще один день дитинства, хоч уже й дорослих людей, ще на один день усі вони стали веселими, безтурботними учнями .

  ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

   

  ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

   

  ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

   

  ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

   

  ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Свято Останнього дзвоника у Яблунівському НВК
 • Вечір зустрічі з випускниками
 • «Не за синіми високими горами ...»
 • « Стежина в дитинство»
 • Незабутня зустріч поколінь, 45-річчний ювілей Звенячинського НВК